Аграрний бюлетень

Єдине спеціалізоване видання в Запорізькій області

 
 

ЄБРР виділить гроші на спорудження зернового терміналу

Опубликовать в twitter.com Опубликовать в своем блоге livejournal.com images 2015 > Жовтень > 27 Агро-новини; , , , .
Постійна адреса.

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) має намір виділити довгостроковий незабезпечений кредит у розмірі $ 37 млн ​​стивідорній компанії «МВ Карго» на будівництво зернового терміналу з пропускною спроможністю 5 млн т зерна на рік в морському торговому порту «Південний» (Одеська область), пише ІА «Українські новини» з посиланням на повідомлення банку.
Згідно з інформацією, одержувачем коштів буде компанія MV Cargo Ltd, яка розвиватиме проект разом з компанією Каргілл.
Наголошується, що реалізація проекту передбачає паралельне фінансування ЄБРР та Міжнародною фінансовою корпорацією, яка, як передбачається, також виділить на дані ціл

і $ 37 млн.
Весь бюджет проекту становить, згідно з повідомленням, $ 130 млн.
Американська компанія Cargill має намір придбати 51% перевантажувального терміналу, який буде побудований в морському торговому порту «Південний» (Одеська область).
Відповідний меморандум про намір реалізувати інвестпроект в морпорту «Південний» у серпні підписали в Міністерстві інфраструктури генеральний директор Cargill Мартін Шульдт, голова держпідприємства «Адміністрація морських портів України» Андрій Амелін і директор ТОВ «МВ Карго» Олександр Примак.
Пропускна спроможність першої черги будівництва складе до 5 млн т, друга черга передбачає збільшення потужності ще на 2-4 млн т.
Запуск терміналу попередньо запланований на 2017 рік.

Відгуки

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


© Аграрний бюлетень 2014 Про нас Контакти Яндекс.Метрика