Аграрний бюлетень

Єдине спеціалізоване видання в Запорізькій області

 
 

ЄС виділив 3 мільйони євро на розвиток сільського господарства в Україні

Опубликовать в twitter.com Опубликовать в своем блоге livejournal.com 2016 > Липень > 09 Агро-новини; , , , , .
Постійна адреса.

384066088[1]                                                                                    Європейський Союз виділив три мільйони євро на розвиток сільського господарства в Україні. Про це повідомила заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань євроінтеграції Владислава Рутицька.

«Єврокомісія надаватиме технічну допомогу і допомагатиме в реалізації Єдиної комплексної Стратегії 2015-2020. Загальна сумма фінансування  – 2 994 500 євро. Зокрема, група проекту зосереджуватиметься на підтримці Мінагрополітики. Одна зі стратегічний цілей на найближчий час – розроблення законодавчих актів для сільського господарства та сільських територій і поступового наближення до законодавства ЄС, використовуючи найкращий європейський досвід. Підтримка також буде надана підпорядкованим Міністерству агентствам: лісовому, рибному та Держпродспоживслужбі, для ефективної реалізації Стратегії 2015-2020»,  – зазначила заступник Міністра.

Проект «Підтримка впровадження сільськогосподарської та продовольчої політики в Україні» фінансується Євросоюзом та розрахований на 30 місяців. Головним бенефіціаром проекту є Міністерство аграрної політики та продовольства України. В рамках проекту заплановано виконання наступних компонентів:

– Стратегічне планування, програмування, управління та виконання робіт у галузі сільського господарства та сільських територій;

– Фінансовий менеджмент, формування бюджету, аудит та контроль;

– Розробка, наближення та оцінка регуляторного впливу законодавства;

– Підтримка інших міжгалузевих ініціатив та ініціатив щодо розвитку потенціалу.

«Пріоритети реформ 3+5 Міністерства підтримані ЄС, а допомога буде надана через проект «Підтримка впровадження сільськогосподарської та продовольчої політики в Україні»», – додала Рутицька.

Відгуки

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


© Аграрний бюлетень 2014 Про нас Контакти Яндекс.Метрика