Аграрний бюлетень

Єдине спеціалізоване видання в Запорізькій області

 
 

Запоріжцям допоможуть з оформленням земельних ділянок

Опубликовать в twitter.com Опубликовать в своем блоге livejournal.com foto (1) 2016 > Червень > 09 Агро-новини; , , .
Постійна адреса.

Заступник голови обласної державної адміністрації Борис Борисов відповів на проблемні питання жителів регіону під час «гарячої» телефонної лінії. Нині запоріжців найбільше турбують питання отримання субсидій та оформлення земельних ділянок.

Так, оформлення земельних ділянок може тривати кілька років. Наприклад, Миколай Коробка з Новомиколаївського району розповів, що вже дев’ять років не може отримати земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства. Валентина Трохимчик з села Широке Оріхівського району скаржиться на те, що три роки не може оформити технічну документацію на земельну ділянку. Вадим Дзюба з Новомиколаївського району зазначив, що чотири роки не  може оформити земельну ділянку.

Також жителі сіл розповіли про проблеми з постачанням вугілля,  виділенням субсидій на тверде паливо. Наприклад, Валентина Кіслякова з Куйбишевського району говорить, що ціна на тверде паливо дуже висока, субсидію вона не отримує з початку року, а її пенсії не вистачає. З аналогічними проблемами звернулися ще кілька запоріжців.

Посадовець запевнив, всі звернення будуть ретельно опрацьовані, а проблему з наданням субсидій на тверде паливо необхідно розв’язувати  на рівні Кабінету Міністрів.

– Кожне звернення буде розглядатися окремо. По кожному питанню будуть направлені відповідні запити. Наша задача – якомога швидше допомогти вирішити в проблеми, з якими жителі області звертаються до влади. У тому випадку, якщо питання буде неможливо вирішити, будуть надані роз’яснення, – зазначив Борис Борисов.

Відгуки

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


© Аграрний бюлетень 2014 Про нас Контакти Яндекс.Метрика