Аграрний бюлетень

Єдине спеціалізоване видання в Запорізькій області

 
 

Запорізька область об’єднала аграріїв України

Опубликовать в twitter.com Опубликовать в своем блоге livejournal.com 1 2014 > Серпень > 28 Агро-новини; , .
Постійна адреса.

У Приазовському районі відбувся всеукраїнський семінар-нарада, на який зібралися понад 70 керівників сільгосппідприємств, фермерів, учених з різних регіонів країни задля того, щоб обмінятися досвідом, виробити спільну позицію та пропозиції щодо формування аграрної політики держави.

За словами голови Аграрного союзу України Геннадія Новікова, Запорізька область обрана місцем зустрічі як одна з найбільш ефективних у плані розвитку аграрного сектору економіки.

Вітаючи учасників представницького заходу, заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації Олег Ніколенко підкреслив, що зустріч провідних українських аграріїв на запорізькій землі є знаковою подією.

– Важливо, що в такий складний для країни час у Запорізькому краї говорять про об’єднання, про перетворення, законодавчі ініціативи, які необхідні людям, що забезпечують продовольчу безпеку країни. Україна знаходиться в непростих економічних умовах, а для аграріїв важлива стабільність. Останнім часом держава правильно визначила пріоритети, серед яких сільське господарство визнано локомотивом української економіки. Шлях, яким піде аграрний локомотив, повинен будуватися на конструктивному діалозі та взаєморозумінні між урядом та селянами. Аграрії дуже розумні і відповідальні люди, вони напрацьовують свій досвід, долаючи перешкоди, і держава зобов’язана до них дослухатися,- зазначив Олег Ніколенко.

Олег Ніколенко також відзначив, що, незважаючи на складні економічні та кліматичні умови, запорізькі хлібороби в цьому році зібрали рекордний за останні десятиліття врожай пшениці. Результати збору пізніх культур, на жаль, будуть не такі оптимістичні. Але, враховуючи напрацювання, досвід і досягнення в галузі, Аграрний союз України розглядає Запорізьку область у якості майданчика для реалізації пілотних проектів у аграрному секторі економіки. Про це в ході семінару-наради повідомила координатор аналітичного центру Аграрного союзу України Лариса Старікова.

Учасники заходу зійшлися на тому, що в сільському господарстві реформи заради реформ не потрібні. В країні, де майже половина населення проживає в сільській місцевості, аграрна політика має бути по державному виваженою, мудрою та дальновидною. Всі пропозиції, напрацьовані в ході семінару-наради, аграрії передадуть уряду.

Відгуки

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


© Аграрний бюлетень 2014 Про нас Контакти Яндекс.Метрика