Аграрний бюлетень

Єдине спеціалізоване видання в Запорізькій області

 
 

Запорізькі аграрії вже готуються до сівби озимих

Опубликовать в twitter.com Опубликовать в своем блоге livejournal.com posev 2015 > Липень > 30 Агро-новини; .
Постійна адреса.

Паралельно зі збиранням ранніх зернових культур аграрії області проводять підготовку посівного матеріалу і ґрунту для проведення сівби озимих зернових культур під урожай 2016 року.

Як повідомили у Департаменті агропромислового розвитку облдержадміністрації, всіма категоріями господарств планується посіяти 645 тис. га озимих колосових, у тому числі 644 тис. га. – на зерно. Крім того, заплановано посіяти 27,8 тис. га озимого ріпаку.

Загалом для проведення посіву озимих зернових та технічних культур аграріям необхідно підготувати ґрунт на площі 673 тис. га. На сьогодні підготовлено 20 % площ.

Також сільгосппідприємствам області необхідно підготувати 101 тис. тонн насіння. На 28 липня підготовлено до перевірки 73 тис. тонн, це 72 % від необхідного.

Крім того, для проведення всього комплексу осінньо-польових робіт господарствам потрібно 18,3 тис. тонн мінеральних добрив у діючій речовині. На цей час придбано лише 2,1 тис. тонн або 12 % від потреби.

Потреба у хімічних засобах захисту рослин на осінньо-польові роботи становить 60 тонн, у наявності є 40 тонн або 67 %.

Сівба озимого ріпаку орієнтовно розпочнеться з 15 серпня, озимих зернових культур – з 15 вересня, нагадує управління у справах преси та інформації ЗОДА.

Відгуки

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


© Аграрний бюлетень 2014 Про нас Контакти Яндекс.Метрика