Аграрний бюлетень

Єдине спеціалізоване видання в Запорізькій області

 
 

Запорізькі землевпорядники відкрили в електронному форматі 80% поземельних книг

Опубликовать в twitter.com Опубликовать в своем блоге livejournal.com foto 2016 > Травень > 30 Агро-новини; , , .
Постійна адреса.

Державні кадастрові реєстратори Запорізької області відкрили в електронному форматі 419809 поземельних книг, що становить 79% від зареєстрованих у регіоні земельних ділянок.

З початку 2016 року спеціалісти вже опрацювали 96856 пакетів документів, що становить 46% від запланованого річного обсягу.

Про це повідомили в Головному управління Держгеокадастру в Запорізькій області.

Найбільшу кількість поземельних книг оцифрували у м. Токмак (99% від усієї кількості земельних ділянок), м. Бердянськ (95%), Мелітопольському (97%) та Якимівському (96%) районах області.

Відкриття поземельних книг – одне з ключових завдань у сфері земельних відносин. Під час здійснення цієї операції проводиться аналіз повноти та достовірності відомостей про земельні ділянки, що переносяться з державного реєстру земель та інших кадастрів до бази Державного земельного кадастру. Публічні дані про земельні ділянки надають доступ до реєстру власників земель та дозволяють пришвидшити процес надання адміністративних послуг в он-лайн режимі.
Довідково:

Відповідно до ст. 25 Закону України «Про Державний земельний кадастр» поземельна книга – це документ Державного земельного кадастру, що містить відомості про земельну ділянку: кадастровий номер; площу; місцезнаходження; склад угідь; цільове призначення (категорія земель, вид використання земельної ділянки в межах певної категорії земель); нормативну грошову оцінку; інформацію про власників (користувачів) земельної ділянки відповідно до даних про зареєстровані речові права у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно; дані про бонітування ґрунтів тощо.

Відгуки

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


© Аграрний бюлетень 2014 Про нас Контакти Яндекс.Метрика