Аграрний бюлетень

Єдине спеціалізоване видання в Запорізькій області

 
 

Запорізьких виробників молочної продукції орієнтують на китайський ринок

Опубликовать в twitter.com Опубликовать в своем блоге livejournal.com milk 2015 > Жовтень > 08 Агро-новини; , , , , .
Постійна адреса.

Відкриття доступу української продукції на ринок Китайської Народної Республіки анонсував під час всеукраїнської селекторної наради Міністр аграрної політики і продовольства України Олексій Павленко. Він зазначив, що Україна отримала новий ринок після довгих перемовин, і це є величезним проривом, адже українські молочні підприємства зможуть компенсувати втрату російського ринку, отримавши право експорту до Китаю.

Із посиланням на дані Держветфітослужби, урядовець повідомив, що право на експорт до КНР наразі отримали 18 українських підприємств. Адміністрація із сертифікації та акредитації КНР здійснила оцінку ветеринарного нагляду та державної системи контролю безпечності при виробництві молочних продуктів в Україні, та визнала її еквівалентною до китайської. Таким чином доступ на китайський ринок відкрито і для інших виробників молочної продукції. Звертаючись до керівників департаментів агропромислового розвитку облдержадміністрацій, Міністр закликав орієнтувати місцевих підприємців на китайські ринки, в першу чергу, шукати контрагентів.

Як у свою чергу зазначила заступник директора Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Людмила Щербина, на жаль, серед підприємств, що вже вийшли на ринок Піднебесної, немає запорізьких. Проте шанси в них є. Наразі поставлено завдання, у першу чергу, перед обласною ветеринарною службою підготувати місцевих сільгоспвиробників до роботи за відповідними стандартами.

Відгуки

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


© Аграрний бюлетень 2014 Про нас Контакти Яндекс.Метрика