Аграрний бюлетень

Єдине спеціалізоване видання в Запорізькій області

 
 

Запорізьким аграріям здешевлять кредити

Опубликовать в twitter.com Опубликовать в своем блоге livejournal.com кредити 2015 > Серпень > 05 Агро-новини; .
Постійна адреса.

Область отримала 11 млн. 167 тис. грн. з коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки заходів у агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів.

Як повідомили в Департаменті агропромислового розвитку облдержадміністрації, гроші спрямують на здешевлення кредитів, які аграрії взяли на закупівлю паливно-мастильних матеріалів, насіння, мінеральних добрив, засобів захисту рослин, кормів, сировини та інгредієнтів для виробництва комбікормів, ветеринарних препаратів, молодняка сільськогосподарських тварин і птиці, обладнання для тваринницьких ферм і комплексів, запасних частин для ремонту сільськогосподарської та зрошувальної техніки та обладнання, енергоносіїв, оплати послуг, пов’язаних із виконанням ремонтних робіт і робіт (послуг) з підготовки та обробітку ґрунту, захисту рослин від хвороб і шкідників, зі збирання врожаю.

Аграрні підприємства для отримання компенсації обиратимуть на конкурсній основі. Для цього відповідним розпорядженням голови облдержадміністрації створено конкурсну комісію. Компенсують сільгоспвиробникам 50 відсотків облікової ставки Національного банку.

Скористатися своїм правом на бюджетну компенсацію аграрії зможуть після того, як оголошення про конкурс буде надруковано в місцевих ЗМІ.

Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів, затверджено Постановою Кабінету Міністрів України № 300 від 29 квітня 2015 року, повідомляє управління у справах преси та інформації ЗОДА.

Відгуки

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


© Аграрний бюлетень 2014 Про нас Контакти Яндекс.Метрика