Аграрний бюлетень

Єдине спеціалізоване видання в Запорізькій області

 
 

Завжди переможці: ПАТ «Племзавод Степной» отримав почесні нагороди на АГРО-2015

Опубликовать в twitter.com Опубликовать в своем блоге livejournal.com 13 2015 > Червень > 22 Агро-новини; , , , .
Постійна адреса.

ПАТ «Племзавод Степной» може по праву вважатися рекордсменом із кількості участі в найбільшій міжнародній виставці аграрної сфери і нагород, привезених з виставок “АГРО”.

«Племзавод Степной» бере участь в АГРО вже більше 20 років. Цього року на виставці господарство представило свиней трьох порід: Дюрок (українська селекція), Велика біла (англійська селекція), Ландрас (висловухі свині англійської селекції), а також  натуральну  молочну продукцію власного виробництва», – розповів генеральний директор ПАТ «Племзавод «Степной» Анатолій Волков.

На сьогодні ПАТ «Племзавод «Степной» – це одне з кращих та найбільш модернізованих господарств в області. Господарство займається виробництвом зерна, соняшнику, молока, м’яса, розведенням та реалізацією племінних свиней, переробкою власної сировини для виробництва м’ясних та молочних продуктів, використовуючи передовий досвід і новітні сільськогосподарські технології.

Станом на перше червня 2015 у господарстві налічується 8281 голова поголів’я свиней, в тому числі 270 основних свиноматок. Поголів’я свиней виросло на 1071 голову до рівня минулого року.

Середньодобові прирости на вирощуванні та відгодівлі свиней – одні з найбільш високих показників по області і складають 644 грами, при середньому по області 408 грамів. До рівня минулого року середньодобові прирости свиней зросли на 123 грами.

Виробництво м’яса з початку року складає 625 тонн, що на 53 тонни більше минулорічного показника. Отримано поросят на 100 свиноматок 1626 голів, що також більше до минулого року на 440 голів.

Ставити приголомшливі рекорди «Племзаводу Степной» не уперше. За 2014 рік в господарстві надій молока з однієї корови склав 9256 літрів, що є найбільшим показником надою в Україні. Колектив молочної ферми господарства «Племзавод Степной» систематично стає призером обласного змагання серед колективів за найвищі надої молока імені Марії Сардак.

«Племзавод Степной»  є гордістю всієї Запорізької облас-ті, та як всеукраїнські, так і світові експерти відзначають це провідне господарство почесними нагородами. На міжнародній виставці АГРО-2015 воно отримало медаль за перемогу у номінації «Свинарство».

Але не лише медалями й номінаціями славиться «Племзавод Степной». Безперечно, найголовніші нагороди – це поціновувачі натуральної молочної продукції, що випускається ПАТ «Племзавод Степной» з 2009 року. Дуже смачні натуральні сири, молоко, кефір, ряжанка, сметана були представлені на стенді Запорізькій області та викликали великий інтерес серед відвідувачів.

У магазинах Запорізької області молочна продукція ПАТ «Племзавод Степной» не дарма має великий попит. Підприємство має замкнений цикл виробництва – починаючи від доїння в сучасних автоматизованих цехах і закінчуючи виробництвом молочної продукції екстра-класу на сучасному європейському устаткуванні із застосуванням новітніх технологій.

Вітаємо наших рекордсменів з успішним проведенням АГРО-2015 і бажаємо подальшого процвітання і нових перемог!

 

Відгуки

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


© Аграрний бюлетень 2014 Про нас Контакти Яндекс.Метрика