Аграрний бюлетень

Єдине спеціалізоване видання в Запорізькій області

 
 

Земельні ділянки в Україні будуть продаватися тільки через аукціони

Опубликовать в twitter.com Опубликовать в своем блоге livejournal.com кадастр 2014 > Жовтень > 08 Агро-новини; , .
Постійна адреса.

Про це заявив віце-прем’єр України, міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Володимир Гройсман.

«Земельний кадастр буде публічним, а ділянки продаватимуться виключно через аукціони», – заявив він у неділю ввечері.

Він також зазначив: «Поряд з реформою децентралізації є ще одна реформа, яку ми проведемо – бо тепер колишній Держкомзем входить у моє підпорядкування. З середини жовтня усі землі – комерційні ділянки – які є сьогодні в Україні, будуть продаватися виключно через аукціони. Оскільки сьогодні це дуже великий корупційний фактор, і його потрібно знищити. Також ми припинимо практику одноосібного прийняття рішень стосовно землі, як це було раніше. Відтепер такі рішення прийматимуться лише за узгодженням із сільськими та селищними радами. Бо сьогодні ці ради навіть не уявляють, що відбувається на їх територіях».

Віце-прем’єр-міністр також підкреслив, що земельний кадастр зроблять публічним.

«Ми досить серйозно наповнимо земельний кадастр та відкриємо його, щоб усі бачили: земля, хто нею володіє, як використовується – це теж принципово важливо для прозорості використання земельного ресурсу, який завжди був корупційним», – цитує В. Гройсмана agronews.ua.

Відгуки

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


© Аграрний бюлетень 2014 Про нас Контакти Яндекс.Метрика