Аграрний бюлетень

Єдине спеціалізоване видання в Запорізькій області

 
 

Зміна клімату: якою буде Україна в 2060?

Опубликовать в twitter.com Опубликовать в своем блоге livejournal.com 2fb7c7abbd 2015 > Липень > 20 Агро-новини; , , .
Постійна адреса.

Не до того, щоб думати про екологію і глобальне потепління? Тоді побудуємо логічний ланцюжок: клімат – сільське господарство – їжа на вашому столі. Або іншу: клімат – сільське господарство – експорт – добробут українців.

climat in 2060

Температура повітря підніметься на 2 градуси

Це багато. Південні області перетворяться на напівпустелю і степ. Літо буде спекотнішим, опадів стане менше. Приморські райони України затопить.

 

Зима стане коротшою і більш сніжною.

За 2 місяці зими (половина грудня, січень і половина лютого) випаде більше снігу. Пам’ятаєте сніговий колапс 22 березня 2013 року? Весною снігу вже не буде, зате в січні…

 

Аграріям треба готуватися вже зараз.

Різка зміна кількості опадів і температури сильно “вдарить” по сільському господарству. Щоб адаптуватися, потрібно підлаштовуватися під майбутні зміни: змінювати сільгоспкультури на ті, які витримають новий клімат, змінювати технології. Потрібно серьозно замислитись про технологічні новинки, які допоможуть фермерам удосконалити бізнес. Сільське господарство — перспективна галузь. Прибуток — мільйони. Україна цілком здатна нагодувати всіх голодуючих Індії. Але для успіху до майбутніх змін клімату потрібно готуватися заздалегідь.
Джерело: NewsPlot

Відгуки

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


© Аграрний бюлетень 2014 Про нас Контакти Яндекс.Метрика