Аграрний бюлетень

Єдине спеціалізоване видання в Запорізькій області

 
 

Знову АЧС: Держветслужба зафіксувала по одному випадку захворювання у Миколаївській і Чернігівській областях

Опубликовать в twitter.com Опубликовать в своем блоге livejournal.com 54043f87cdc2c_16718 2015 > Листопад > 13 Агро-новини.
Постійна адреса.

Державна ветеринарна й фітосанітарна служба 13 листопада зафіксувала по одному випадку захворювання на АЧС — у підсобному господарстві в місті Бобровиця Чернігівської області і на скотомогильнику в селі Великовеселівка Миколаївської області.

Про це сказано в повідомленні Держветслужби.

«Відповідно до оперативної інформації Головного управління ветеринарної медицини в Чернігівській області 13.11.2015 в особистому підсобному господарстві в м. Бобровиця було зареєстровано захворювання свиней. 13.11.2015 хворих тварин було піддано забою безкровним шляхом, відібрано патматеріал та доставлено в Державний науково-дослідний інститут з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи (м. Київ). В результаті було отримано позитивний результат лабораторних досліджень на африканську чуму свиней (далі – АЧС) ) (експертний висновок № 006538 п.м./15 від 13.11.2015)» — йдеться у повідомленні.

Крім того, відповідно до інформації Головного управління ветеринарної медицини в Миколаївській області 13.11.2015 на території колишнього худобомигильника в с. Великовеселівка Врадіївського району виявлено 2 трупи з ознаками аутолізу тканин. Трупи свиней спалено. Місця продезінфіковано.

«При дослідженні відібраних проб біоматеріалу в Державному науково-дослідному інституті з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи (м. Київ) встановлено діагноз на африканську чуму свиней (далі – АЧС) (експертний висновок № 006536п.м./15 від 13.11.2015)» — йдеться у повідомленні.

Обидві ситуації знаходяться під постійним контролем Головного управління ветеринарної медицини в Миколаївськійта  в Чернігівській област областях та Держветфітослужби України.

Відгуки

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


© Аграрний бюлетень 2014 Про нас Контакти Яндекс.Метрика