Аграрний бюлетень

Єдине спеціалізоване видання в Запорізькій області

 
 

“Зосереджуємо зусилля на збільшенні експорту з Білоруссю”, – Владислава Рутицька

Опубликовать в twitter.com Опубликовать в своем блоге livejournal.com unnamed_12 2015 > Листопад > 03 Агро-новини; , , , , .
Постійна адреса.

Мінагрополітики України сподівається на збільшення товарообігу між Україною та Білоруссю. Про це заступник Міністра з питань європейської інтеграції Владислава Рутицька повідомила під час засідання українсько-білоруської робочої групи високого рівня з питань взаємної торгівлі.

Зокрема, мова йшла про двосторонні консультації з питань проведення санітарно-гігієнічної експертизи.

«Сподіваємось на збільшення товарообігу між країнами. Як приклад, можна навести співпрацю нашої країни з Казахстаном. Не дивлячись на позицію компетентних органів Росії, Казахстан знімає торгівельні бар’єри та готовий до взаємовигідної співпраці. Ми розуміємо всі складнощі, але пропоную зосередити зусилля на відновлення росту експорту та допомогу українським виробникам, які мають намір постачати свою продукцію на ринок Білорусі», – зазначила заступник Міністра з питань європейської інтеграції Владислава Рутицька.

“Немає сумніву у тому, що торгівля між Україною та Білоруссю є взаємовигідною. Цьому сприяє і специфіка виробництва продовольчої продукції країн і зручне логістичне розташування. Штучні заборонні заходи можуть дати короткостроковий результат, але викривляють ринок і в кінцевому рахунку страждає споживач”, – підкреслив Дмитро Шульмейстер, директор Департаменту продовольства Мінагрополітики України.

Відгуки

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


© Аграрний бюлетень 2014 Про нас Контакти Яндекс.Метрика